Готель у Львові. Блог. Як вибрати сучасний конференц-зал для семінарів та тренінгів?

Як вибрати сучасний конференц-зал для семінарів та тренінгів?

Оновлено: 24.01.2019
1563

Зібрати співробітників на навчання в невеликому готелі туристичного міста – корпоративний стиль 2018 року. Якщо ваша компанія тримає корпоративний тренд і планує конференцію у Львові, зупиніть свій вибір на конференц-залах при готелях. Дізнаємося детальніше, як вибрати просторий зал для ділових зустрічей у Львові.

При виборі відповідного приміщення, зверніть увагу, щоб:

 • Готель з конференц-залом розташовувався в центральній частині міста, так у корінних жителів не виникне проблем вчасно з’явиться на збір.
 • Надавався персонал для обслуговування зібрання.
 • Конференц-зал надавався безкоштовно, у випадку бронювання готельних номерів.
 • Приміщення знаходилося в будівлі готелю, це зручно для гостей Львова, адже не доведеться блукати містом.
 • Регулювалось освітлення, за допомогою жалюзі на вікнах та регулятора потужності світильників.

За  освітлення відповідають співробітники готелю. Вони будуть присутні на, при потребі допомагати в проведенні заходу.

Орендувати конференц хол можна на пару годин – це зручно для кілька годинних конференцій, але домовлятися необхідно наперед. Провести конференцію коштує порівняно недорого: від 250 грн. за годину оренди.

Бізнес семінари зручно проводити в просторому холі, там, де легко розмістити глядачів. Подбайте про запасні стільці, щоб гостям не доводилося стояти.

конференц зал во львове

Площі конференц залу в готелі має бути достатньо для розміщення делегації з 30 осіб. У такій аудиторії спікер легко утримуватиме увагу слухачів. До того ж, відповідати на запитання гостей значно простіше, коли їх небагато. Обираючи зал враховуйте конференц-сервіс, тобто персонал готелю, що завжди під рукою і готовий вам допомогти. Пам’ятайте про ресторан для перерви на каву. Після узгодження меню з адміністрацією закладу, організатори події можуть розраховувати на смачний сніданок.

Обладнання для конференції

Успіх бізнес зустрічей забезпечений, коли доповідача чутно і видно всім гостям зустрічі. Успішна організація конференцій – це наявність апаратури, яку може надавати готель, а саме:

 • проектор, що дозволить демонструвати ключові моменти доповіді – візуальне представлення інформації значно полегшить її сприйняття;
 • екран великих розмірів на якому зручно розгледіти матеріал доповідача;
 • довгий конференц-стіл, за яким по обидві сторони розташуються учасники зборів, а на чолі столу – спікер та екран презентації.
 • мікрофон: посилить звучання доповіді, дозволить не перенапружувати голосові зв’язки.
 • кондиціонер, має забезпечити комфортну температуру повітря, як прохолоду влітку, або тепло в зимою. На масових заходах обов’язкова циклічна вентиляція, оскільки повітря в людному місці швидко нагрівається, стає важким.

оборудование для выступлений

Територіальне розташування

Шукаючи конференц залу у Львові, варто розглянути варіанти готелів в центрі. До нього легко дістатися від залізничного вокзалу завдяки прямій транспортній магістралі. Більшість громадян користуються громадським транспортом, а в центр міста легше доїхати, ніж на околицю. Враховуйте близькість до автостоянки – важливий критерій для власників автомобіля.

Потрібно, щоб переговорному процесу не заважали розмови або крики із коридорів. Приміщення в готельному комплексі не мають пропускати шумів з вулиці, а співробітники готелю простежать за тим, щоб на конференц територію не потрапили зайві гості.

exit in hotel

Важливо наявність запасного виходу. Функціональність його не обмежується форс-мажорними обставинами. Він стане в нагоді, якщо під час симпозіуму необхідно терміново відлучитися, не відволікаючи ведучого та присутніх, покинути приміщення через запасний вихід.

Наявність додаткових кімнат для зустрічей

Іноді не просто досягти приватності на масових подіях, чи попрактикуватися в виголошуванні промови. Дуже добре, якщо є окремі кімнати, де учасники зможуть усамітнитися.

Крім місць для семінарів, готельний комплекс може надати місця:

 • для тренінгів;
 • для переговорів.

Приміщення для тренінгів влаштовано таким чином, що в ньому розставлені окремі столи зі стільцями. За кожним з них може поміститися максимум четверо учасників. Це підходить для занять окремих команд. Також в невеликій компанії простіше відпрацьовувати отримані знання, радитися для прийняття спільного рішення.

Кімната для переговорів стане відмінним варіантом для ділових людей. Тут можна усамітнитися від цікавих очей і вух, вирішуючи найважливіші питання. Зовнішні голоси не завадять зосередитися на обговорюваної проблеми.

переговорка в отеле

Оформлення конференц залу бажано підібрати в непомітних кавово-шоколадних тонах, для підсилення уваги присутніх на доповіді. Оздоблення аудиторії в класичному стилі відмінно підійде для обговорення майбутніх стратегій вашого бізнесу.

Підпишись на розсилку Спеціальних пропозицій та Новин