. 3 унікальні заклади Львова, які варто відвідати, побувавши у цьому чарівному місті вперше

3 унікальні заклади Львова, які варто відвідати, побувавши у цьому чарівному місті вперше

Львів славиться не лише пам’ятками архітектури. Це – місто, в якому безліч кнайп, ресторанчиків, кав’ярень, які вже стали його візитівкою. Отож, Львів «для новачків». Або куди піти, якщо Ви приїхали до Львова вперше.

«Львівська майстерня шоколаду»

Про цей заклад відомо не тільки у Львові, а й по всій Україні. І він – справжнє королівство шоколаду. Молочний, чорний, білий, з горішками, ізюмом, курагою, перцем… Тут спробуйте чашечку топленого шоколаду, бо не відвідати цей заклад, значить не відвідати Львів.

  Де знаходиться «Львівська майстерня шоколаду»: вулиця Сербська, 3; вулиця Січових Стрільців, 5; вулиця Стрийська, 30; вулиця Любінська, 168.

«Львівська копальня кави»

«Тут смажать найкращу каву у Львові» – обіцяє вивіска відвідувачам креативного кафе. Це – справжній рай для любителів кави. Крім того, Вас порадує затишна і спокійна атмосфера.

Де знаходиться «Львівська копальня кави»: площа Ринок, 10.

«Криївка»

Один з найоригінальніших закладів Львова. Ви точно про нього чули. Інтер’єр у стилі лісового схрону ОУН-УПА з безліччю зброї і оригінальними експонатами, такими як мотоцикл або телефонна будка. Приготуйтеся при вході сказати «Слава Україні», «Героям Слава!» і сьорбнути  медовухи! Здивують Вас і назви страв у меню.

 Де знаходиться «Криївка»: площа Ринок, 14.

А якщо Ви їдете до Львова і думаєте, де зупинитися, готель “Едем” буде радий всім гостям!
Комфортабельні номери, 10 хвилин пішки до ценру Львова, демократичні ціни!

Обирайте потрібні Вам дати на нашому сайті! 

Підпишись на розсилку Спеціальних пропозицій