Готель у Львові. Блог. День незалежності у Львові 2020 – як пройде святкування

День незалежності у Львові 2020 – як пройде святкування

Оновлено: 27.06.2020
4230

Увага! Традиційні заходи, фестивалі та події у Львові можуть бути перенесені або відмінені через карантинні обмеження!

День Незалежності в Україні – свято надзвичайно вагоме та багате на події у кожному місті країни.  

24 серпня 2020 року Україна відзначатиме вже 28 річницю своєї незалежності!  У Львові це свято просто обожнюють, тому планується величезна кількість заходів, які триватимуть 2 дні!

Програму святкування шукайте далі! 

День Незалежності України 

Кожен українець знає, що День незалежності відзначають 24 серпня. Але початково цим днем вважалась трохи інша дата – 16 липня. Проте протрималась вона всього трохи більше місяця.

Справа в тому, що початково Декларацію про державний суверенітет проголосила Верховна Рада УРСР. І було це 16 липня, 1990 року.  Рівно через рік цю дату і було визнано днем, коли країна стала незалежною. Але вже за місяць, 24 серпня 1991 Україну офіційно проголосили самостійною державою, незалежною державою. Так, з 1992 року і до сьогодні кінець серпня для кожного українця знаменується цим важливим для країни днем.

Щороку у Києві, Львові, Одесі словом, у всіх великих та не дуже містах України, 24 серпня проводять паради та святкові концерти, лунає гімн, всюди видно жовто-блакитні стрічки. Звичайно, день, коли проголошується незалежність вкрай важливий для кожної країни, але українці так довго за це боролись, що святкувати з меншим розмахом було б дивно. Один тільки Львів скільки всього пережив!

Читайте також
Про Львів

День Незалежності у Львові 


Святкування Дня Незалежності України у Львові справді особливе! Щороку в цей день проходить фестиваль “Етновир”, проводять святковий концерт та парад, відеомапінг, лекції, вистави та дискусії, багато співають та спілкуються. Цей рік не стане винятком. Тож як будуть святкувати День Незалежності України 2020 у Львові? 

День Незалежності у Львові 2020 програма 

Святкувати, звісно ж, Львів буде 2 дні. Уже оголошені такі події: 

Традиційні святкування в центрі міста

Де: Площа Ринок, проспект Свободи

Щороку у Львові на День незалежності проходить безліч подій. Паради, флешмоби, концерти та багато іншого! Вам не потрібно буде довго шукати локацію. Просто вдягайте вишиванку і гайда гуляти по центру міста!  

22-26 серпня Міжнародний фольклорний фестиваль «Етновир»

Де: Проспект Свободи 

Щороку фестиваль під своїм іменем збирає колективи з багатьох країн, щоб поділитись один з одним культурою, традиціями, звичаями та мистецтвом. Цього року на “Етновирі” очікуються колективи зі Словаччини, Хорватії, Латвії, Перу, Парагваю, та навіть з Індії, Мексики та Індонезії. 

24 серпня, 19:00 Open-air концерт Onuka у !FESTrepublic 

Де: Старознесенська, 24-26 вхід з, вулиця Кордуби

Onuka стала відкриттям в українській музиці і зараз є постійною відвідувачкою фестивалів. Концерти з Онукою люблять, а її музику просто обожнюють. 

19-25 серпня 12-ий Львівський Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів “Wiz-Art” 

Де: локація ще не вказана організаторами

Якщо ви любитель короткого метру, то ця подія справді ідеальна для вас. Щороку організатори визначають конкретну тему і режисери з усього світу змагаються за першість. Більше ніж 100 робіт, кожна з яких варта уваги. 

Кавуновий фестиваль у Парку Культури

Де: Парк культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького

Коли: 24 серпня, з 13.00 до 19.00

Любите кавуни? Тоді вам сюди! Організатори  обіцяють яскраві розваги, розіграші та майстер-класи! Ціна входу – 1 кавун! 

24 серпня, 20:00 Грандіозний концерт Олега Винника на стадіоні “Арена Львів” 

Де: вул. Стрийська, 199

Ми не впевнені, що Олег Винник досі потребує розповіді про себе. Адже хто його не знає? Великий концерт до Дня Незалежності пройде на Львівській Арені і збере тисячі людей.

Повна програма на День Незалежності наразі ще не сформована, тому слідкуйте за оновленнями, якщо вирішили приїхати до Львова на День Незалежності.


А ще обов’язково потурбуйтесь про місце проживання завчасно, адже в цей період у Львові завжди дуже багато гостей!

Готель у Львові “Едем” до ваших послуг! У вартість номеру входять сніданки та безкоштовний паркінг для гостей, а наші менеджери із задоволенням дадуть відповіді на всі запитання та порадять, які заходи до Дня Незалежності України обрати у Львові. Чекаємо на Вас!

Підпишись на розсилку Спеціальних пропозицій та Новин