Готель у Львові. Блог. Екскурсії Львів: огляд найпопулярніших напрямків

Екскурсії Львів: огляд найпопулярніших напрямків

Оновлено: 07.03.2024
8232

Львів завжди був і досі залишається одним із найгарніших міст України. Кожен, хто хоча б раз тут побував, вже ніколи не забуде його атмосферу та маленькі старовинні вулички, які зберігають у собі сотні секретів і чужих історій. Львів – одне з тих міст, яке завжди хочеться відкривати заново. Одне з тих міст, у якому завжди буде що ще відкрити.

Плануючи свій відпочинок у цьому чудовому місті, не забудьте подбати про проживання. Бронюйте номери заздалегідь, адже Львів приймає безліч туристів, особливо на вихідні дні чи свята, тому вільних місць в хороших готелях може й не залишитись.  Одним з таких є готель в центрі Львова «Едем», що пропонує не лише вигідне розташування (всього 15 хвилин до Львівської опери), а і відмінний сервіс, яким ви точно залишитесь задоволені.

Екскурсії по Львові завжди особливі. Якщо ж Вам трапиться ще й досвідчений екскурсовод, Львів може подарувати вдвічі більше вражень.

То ж які екскурсії Львовом варто замовити?

Читайте далі.

екскурсії львів

Цікаві екскурсії по Львову

Знайти людину, яка захоче за певну плату показати вам місто тут не так вже й важко –  практично на кожному кроці на центральній площі тут пропонують якісь тури, Львів постійно додає до свого списку нові цікавинки. Уже сьогодні можна насолодитися не лише визначними пам’ятками культури, а і погуляти по дахам, відкрити собі нічне місто, покуштувати різноманітні смаколики у рамках екскурсії чи подивитися виставки… Екскурсій дуже багато, проте є особливі, ті, що найбільше люблять туристи. На них ми сьогодні і зупинимося.

Екскурсія підземеллями Львова

У світі не так багато міст, які можуть похизуватись такими складними і багатоярусними підземеллями. А Львів може. Особливо цікаво подивитись на підземелля міста через те, що лише тут ви зможете побачити той готичний Львів, який було зруйновано вогнем у 1527 році. Келії Домініканського Собору, Аптека-музей, Кавова шахта Львову, підземелля храму святих Петра і Павла – все це у програмі.

екскурсії по львову

Палац Потоцьких екскурсія

Французький бароковий класицизм у Львові втілений у цій чудовій будівлі – Палаці Потоцьких. Він має дуже цікаву історію і кожна кімната тут – особлива. А ще, як приємний бонус, багата і розкішна картинна галерея.

екскурсії львовом

Екскурсія дахами Львова

Так багато цікавого зберігає у собі Львів, екскурсії по місту завжди запам’ятовуються. Проте чи гуляли ви колись НАД містом? Львівські дахи – річ дуже незвична. Тут навіть справжнє авто знайти можна!

екскурсія дахами львова

нічні екскурсії львовом

Тури вихідного дня зі Львова

Це – далеко не весь туристичний маршрут, Львів може запропонувати ще більше! От тільки описати все насправді неможливо. Проте, якщо ви у місті Лева вже не вперше і побачили все, що дуже хотілось, можна запросто організувати собі тур вихідного дня зі Львова – наприклад, поїздити по замкам у рамках екскурсії «Золота підкова Львівщини». Це – чудова нагода подивитись красиві пам’ятки архітектури, а ввечері повернутись до Львова.

Замки Львівщини – екскурсія

Це по-праву одна із найбільш популярних екскурсій цього регіону, адже замки на Львівщині вражають своєю красою та величчю. Під час цієї екскурсії туристи відвідають три замки:

Олеський замок – колись вагома перешкода для ворогів, далі – магнатська резиденція, а зараз – філія галереї мистецтв. Тут можна натрапити на неймовірні виставки та демонстрації, які більше ніде не побачиш.

Золочівський замок – неймовірна фортеця виконана у стилі Ренесансу. Нині – також філія галереї мистецтв.

Підгорецький замок– це два в одному: палац чарівної краси і бастіонне укріплення. Стиль – Ренесанс.

замки львівщини екскурсія

Туристичні агенції Львова пропонують екскурсії по Львову, ціни яких справді не є високими. Проте туристичні маршрути Львова є у вільному доступі, тому, якщо вам не надто хочеться слідувати програмі і ходити з групою, то сміливо можна сказати, що найкращий екскурсовод по Львову – ти сам!

Екскурсія по Львову самостійно

Звичайно, обійти всі цікаві місцини міста Лева за день чи навіть за кілька буде дуже важко. Проте, є такі місця і будівлі, які пропустити не можна аж ніяк. Формуючи туристичний маршрут, обов’язково потрібно почати із площі Ринок. Вона повна життя! Саме тут можна знайти безліч цікавих закладів і зустріти багато незвичайних людей.

Другим кроком радимо піднятися на Львівську ратушу. Підніматись доведеться довгенько, аж цілих 408 сходинок, проте неймовірна панорама з найвищої в Україні ратуші того дійсно варта!

екскурсія по львову самостійно

Львівська аптека-музей – це унікальна аптека, котра працює ще з 1735 року. Її назва – «Під чорним орлом». Цілих 3 тисячі експонатів фармацевтики! 16 кімнат! Алхімічна лабораторія! Очі тут просто розбігаються.

Жодна екскурсія тут не обійдеться без проспекту Свободи, де колись був поставлений перший пам’ятник, і, звичайно, без величного Оперного театру імені Соломії Крушельницької.

Обирати, як подивитися Львів, лише вам – нехай то буде самостійна прогулянка чи туристична компанія, Львів все одно вас вразить. Проте, варто зазначити, що  туристичні фірми Львова, рейтинг яких постійно змінюється, пропонують ще й екскурсії Львів для дітей і екскурсії зі Львова по всій Україні та Європі. Обирайте туристичні агенції Львова по відгукам – так Ви точно не помилитесь у виборі найкращої.

 

Підпишись на розсилку Спеціальних пропозицій та Новин