Готель у Львові. Блог. Форум видавців 2020 у Львові: як пройде Львівський книжковий ярмарок цього року

Форум видавців 2020 у Львові: як пройде Львівський книжковий ярмарок цього року

Оновлено: 21.01.2020
7349

«Де можна купити книгу у Львові?» – одне з найчастіших запитань туристів, які їдуть у Львів, як у культурну столицю України. Це й не дивно, адже література та поезія є невід’ємною частиною львівського життя, тут працює безліч маленьких та великих книгарень, постійно проводяться літературні події.  У нашій статті ми відповімо на всі ваші запитання та розповімо про найпопулярніший книжковий ярмарок у Західній Україні – Львівський форум видавців 2020.

Де можна придбати книгу у Львові?

Книгарні

На центральних вулицях Львова – проспекті Свободи, Площі Ринок та бічних від них, ви знайдете багато книгарень, які важко не помітити. Тут є великі книжкові магазини, що містять тисячі примірників на різних мовах, та маленькі книгарні від відомих львівських видавництв, що пропонують свою продукцію за зниженою ціною. Обирати книгу можна годинами, адже вибір настільки великий, що часто без допомоги консультанта не обійтись. У багатьох книгарнях є навіть спеціальні місця для читання – де ви можете добре ознайомитись з книгою перед покупкою.

Книжковий ринок біля Федорова

Якщо ж ви хочете побачити по-справжньому атмосферне місце – обов’язково завітайте на книжковий ринок біля пам’ятника Івану Федорову, що біля Площі Ринок. Книги тут коштують вдвічі чи втричі дешевше, ніж у книгарнях, але вибір навіть нових видань зовсім немаленький.  Та навіть якщо ви не хочете купувати вже прочитану кимось книгу, місцеві продавці – чудові співрозмовники на тему літератури та мистецтва. Тут ви зможете і обговорити останнє видання сучасних авторів, і творчість Булгакова, і підібрати книгу, яка точно сподобається вам за тематикою. Ринок працює кожного дня впродовж всього року.

Книжковий форум у Львові

Львівський книжковий форум – це найбільша літературна подія Східної Європи. Це – форум видавців, що поєднує у собі книжковий ярмарок та книжковий форум. Щороку цей фестиваль проходить в кінці вересня.  Історія Форуму почалась ще в 1994 році, коли в його засновниці, Олександри Коваль, виникає ідея створити простір, де могли б зустрічатись люди, що зацікавлені в літературі, та обмінюватись досвідом. А вже в 2006 році Форум видавців стає міжнародним.

Більша частина експозиції – книжкова виставка, на якій можна обрати та придбати книги, розташовується у Львівському Палаці Мистецтв та на його території. Тут встановлюють багато магазинчиків, кожен з яких представляє якесь видавництво України чи світу. Основна перевага цього ярмарку – книги за ціною виробника, що дешевше на 30%, ніж книги у книгарнях.  Крім того, вибір тут величезний. Ви можете присвятити походу по ринку кілька годин – адже тут представлені не тільки книги літературних класиків, та ще й у різних виданнях, а й новенькі надбання сучасних поетів та прозаїків, які ще навіть не були представлені у книгарнях. Тут вам точно порадять книгу і для душі, і на подарунок близьким.

Форум видавців, Львів містить ще й культурну програму, справжній рай для любителів літератури. Адже сюди входять літературні читання та дискусії, автограф-сесії від відомих письменників зі всього світу та навіть театральні вистави і музичні вечори. Тут ви маєте шанс почути прозу та поезію від улюбленого сучасного письменника, адже кожного року на подію приїжджають навіть дуже знамениті світові майстри пера. Їх настільки багато, що програма події кожного дня розписана по годинах. Чудова нагода придбати якесь новеньке видання, а потім підписати його у автора, від чого книга стане більш ціннішою.

З повною історією книжкового форуму можна ознайомитись на офіційній сторінці в Вікіпедії.

Одна з найпопулярніших подій серед молодих людей від Форуму видавців – «Ніч музики і поезії». Щороку вона проходить в останній день Форуму. Всю ніч відомі сучасні поети з України та всього світу читають свої поезії глядачам, а музиканти не дадуть заснути під джазові та блюзові хіти.  Чудова нагода послухати хорошу поезію та музику!

Форум видавців 2020

В 2020 році  у Львові пройде вже 26 книжковий форум, Львів зустріне понад 60 тисяч любителів літератури та понад 1000 видавництв та письменників.  Точні дати проведення: 18 – 22 вересня.

Форум видавців Львів 2020 має і основну тему цього року – «Відшукування причетного». Говоритимуть про поняття причетності кожної конкретної людини до глобальних подій. 

Програма Львівського Форуму видавців 2020 буде, як завжди, насичена, організатори обіцяють і літературні читання та присутність відомих авторів, і  літературні конкурси. Оновлену програму ви можете знайти на офіційному сайті події.  Ціни квитка на Форум видавців є завжди лояльними, стартуючи від 30 грн.

Форум у Львові – це подія, яку обов’язково мають відвідати всі поціновувачі літератури. Адже це місце, де можна відпочити, набратись нових знань та придбати стільки книг, що вистачить на весь рік.

Купити книгу у Львові – не таке вже й складне завдання. Ви можете зробити це у одній з багатьох книгарень чи на блошиному ринку, або завітати на масштабний Літературний фестиваль – Форум видавців. 

А готель «Едем», найгостинніший готель у Львові, завжди радо зустрічає гостей міста. У нас Ви можете забронювати затишний номер, а наш персонал завжди з радістю допоможе з всіма запитаннями, які у вас виникнуть. Від готелю «Едем» до локацій Форуму Видавців ви зможете дійти пішки всього за 10 хвилин. Відмінне розташування – лише одна з наших багатьох переваг.

Підпишись на розсилку Спеціальних пропозицій та Новин