Ресторан

Ви втомились від метушні міста? Тоді запрошуємо в невеликий і затишний ресторан готелю “Едем”. Вишукані страви припадуть до смаку кожному, а рівень обслуговування залишить приємне враження надовго.

Ресторан знаходиться на першому поверсі та пропонує сніданки (шведський стіл) для всіх гостей, що проживають у готелі “Едем”. Завітайте у наш ресторан “Едем” у Львові на бізнес-ланч з діловим партнером або на романтичну вечерю з близькою людиною. Ми обіцяємо, що страви та обслуговування залишать приємний спогад про цей день і Ви захочете відвідувати наш ресторан ще і ще.

Ресторан “Едем” у Львові пропонує відвідувачам кілька типів меню: основне, дитяче, сезонне та кавове.

  • Основне меню містить в собі традиційні страви української кухні, а також вишукані страви інших європейських країн.
  • Дитяче меню складається із корисних та смачних страв та десертів для Ваших малюків, в які входять винятково свіжі та корисні продукти: м’ясо, овочі, фрукти тощо.
  • Кавове меню пропонує різноманітні варіанти ароматного напою у традиційних та зовсім нових варіаціях для усіх прихильників кави.

Окрім сніданків у номер та обідів, у ресторані готелю “Едем” Ви можете замовити банкет, дитяче свято, а також відсвяткувати важливі події: день народження або хрестини. В ресторані можуть розміститись одночасно до 35 осіб, меню замовляється заздалегідь. Для уточнення деталей зверніться за номером телефону, вказаним на сайті.

Ресторан готелю “Едем” – це невеликий, однак атмосферний заклад з вигідними цінами та смачними стравами. Запрошуємо Вас!

Замовлення