Банкетний зал у Львові

Бажаєте розділити з друзями важливу подію або влаштувати справжнє дитяче свято? Ресторан "Едем" допоможе провести подію на найвищому рівні та зробити цей день незабутнім. 

Високий рівень обслуговування, зручне розташування неподалік центру - далеко не всі переваги ресторану "Едем". 

Урочисті, яскраві моменти на життєвому шляху потребують належного відзначення. Святкування весілля, ювілею, окремих професійних дат вимагають детального планування. Не менш відповідальною справою є організація дитячих урочистостей. Чільну позицію в процесі підготовки посідає вибір банкетного залу у Львові. Плануючи корпоратив у Львові, багато хто задається запитанням вибору належного місця для збору дорогих серцю людей.

Дізнатись більше про:
Ресторан при готелі Едем у Львові

Наш банкетний зал у Львові підіде для:

 • корпоративів;
 • днів народження;
 • дитячих днів народження, хрестин;
 • інших важливих подій.

Банкетний зал у Львові на першому поверсі готелю в центрі Львова “Едем” вміщує близько 30 осіб.

На що необхідно звертати увагу, обираючи банкетні зали?

Подія може стати вдалою, якщо місце для нього підібране за окремими критеріями.

Розглядаючи банкетні зали Львова, слід звернути увагу на такі особливості:

 • ціни в банкетних залах Львова – варто прискіпливо вивчити цінову політику всіх закладів, зупиняючись на найбільш прийнятній;
 • умови розміщення гостей – потурбуйтеся про зручність для кожного із запрошених;
 • можливість якісної фотозйомки – приміщення має бути гарно освітленим, достатньо просторим;
 • уникнення непрошених візитів – при проведенні корпоративів важливо потурбуватися, аби двері ресторану були закриті для сторонніх осіб.

Проведення банкетів – діло відповідальне. Окремі люди вбачають необхідність найму професійного ведучого, який розважатиме всіх присутніх впродовж вечора. Інші покладаються на свої сили, не бажають послуг такого типу. На етапі підготовки до заходу необхідно враховувати: корпоративи – це той випадок, коли існують сотні різних бачень організаторів. Тому при зустрічі з адміністратором обговоріть деталі, виключіть неприємні несподіванки.

Серед іншого, не зайвим буде оцінити розташування банкетних залів Львівської області, обравши той, до якого найлегше дістатися. Організація корпоративну у Львові потребуватиме уваги не лише з боку персоналу обраного закладу, але й від замовників. Проговоривши заздалегідь головні аспекти, побажання, можна бути впевненим: день у колі друзів стане незабутнім для винуватців й всіх присутніх. Спитайте про ймовірність продовження банкету довше відведеного часу за окрему плату, а також дізнайтеся, чи дозволено приносити власні фрукти, інші продукти з метою здешевлення вартості.

Дитяче свято

Банкетний зал дозволяє провести яскраву шоу-програму. Також у нас є заздалегідь продумане дитяче меню, однак ми з радістю врахуємо Ваші побажання до страв, напоїв, деталей декору столиків.

Ми відкриті до пропозицій – нестандартних рішень. Для обговорення деталей звертайтесь за номером телефону 097 739 56 77.

Працюючи з 2010 року, серед інших банкетних залів Львова “Едем” вирізняється першокласним обслуговуванням, затишною атмосферою, вишуканою кухнею. Інтер’єр залу здійснено в класичному стилі, що припаде до Вам душі . Окрім цього, банкетний зал належить до готельного комплексу, що є додатковою перевагою, адже гості зможуть розміститись у комфортабельних номерах.

Корпоративи в банкетному залі «Едем» – незабутні враження

Організація корпоративів стала доброю традицією для багатьох успішних компаній.  Вони є чудовою нагодою розважитись, підняти командний дух, поспілкуватися з колегами в неформальній обстановці.

Якщо Ви шукаєте затишний банкетний зал для корпоративу у Львові – ласкаво просимо. На Вас чекатиме тепла атмосфера,  індивідуальний підхід до кожного замовлення, вишукане меню європейської чи української кухні, бездоганний сервіс. У нас Ви можете організувати вечірку на любий смак,  а наша професійна команда втілить в реальність всі Ваші побажання.

Львів – дивовижне місто, багате на ресторани, кафе, розважальні комплекси. Власники закладів невтомно працюють над вдосконаленням меню, пропонуючи замовникам нові неповторні страви.

Якщо Ви шукаєте місце для корпоративів у Львові, пропонуємо вивчити пропозицію банкетного залу, розташованого неподалік від центру міста. Кваліфікований персонал, індивідуальний підхід до побажань кожного клієнта, смачні наїдки, невимушена атмосфера, – це далеко не всі пропоновані відвідувачам переваги. Місце створене для того, аби відвідувачі могли відчути душевне єднання, поспілкуватися в неформальній обстановці, поділитися власним баченням розвитку компанії, просто розважитися.

Адміністрація із задоволенням іде назустріч людям, які мають своє бачення майбутнього свята. Вам обов’язково запропонують неперевершені наїдки, напої. Тут царюють європейська і українська кухні.

Крім того, приємно здивує інтер’єр закладу – оздоблення виконане у вишуканому класичному стилі, чаруючи своїм витонченим рішенням. Зала розрахована на 30 посадочних місць. В ресторані успішно проходять проведення: ювілеїв, корпоративів, річниць подружнього життя, хрестин, днів народження, тощо. Можливі варіанти підготовки страв за побажаннями клієнтів. Нестандартні рішення замовників вітаються адміністрацією.

Власники завжди раді подарувати унікальні миті піднесення, щирих радощів. Важливі життєві події треба відзначати так, щоб відзначення запам’яталося на довгі роки. Саме в цьому напрямку працюють талановиті спеціалісти, які постійно вдосконалюють якість послуг. Можете бути впевненими: кожна хвилина, проведена в банкетному залі відгукнеться згодом приємними спогадами. Вам гарантовано захочеться повертатися сюди неодноразово, адже забути подібну якість обслуговування просто неможливо!

Бажаємо нашим читачам іскристого сміху, непомірних веселощів, чистого задоволення в одному з найкращих закладів міста Лева.

Номер телефону для замовлення банкетів – 063 434 11 88.

  Замовлення банкету


  Номери Забронювати