. Оренда конференц-залу

Оренда конференц-залу

Ділова конференція, автограф-сесія, семінар – організація будь-якої події починається з пошуку локації. Готель “Едем” пропонує оренду конференц-залу у Львові для проведення різних подій. Зокрема, ми пропонуємо допомогу в організації ділових зустрічей, презентацій, переговорів тощо. Для гостей, які бронюють більш як 10 номерів готелю, зал для проведення переговорів надається в користування безкоштовно, за попередньою домовленістю у визначений час. За потреби, приміщення можна повністю затемнити або ж додатково освітлити.

Конференц-зал вміщує 30 осіб одночасно і знаходиться на першому поверсі готелю “Едем”, в ближньому центрі міста. Від готелю можна швидко дістатись як до залізничного вокзалу, так і до інших частин Львова. Інтер’єр виконаний в класичному стилі, тож буде доречним для офіційних зустрічей. Незалежно від терміну, на який Ви бажаєте орендувати зал, персонал подбає про Ваш комфорт під час семінару. Додатково наші кухарі допоможуть скласти спеціальне меню, враховуючи індивідуальні побажання гостей, тож Ви легко зможете провести перерву на каву або ж смачно пообідати. Гостям на власних автомобілях ми пропонуємо безкоштовне паркування на території готелю, що знаходиться цілодобово під охороною.

Ціна оренди конференц-залу в готелі “Едем становить від 250 грн. за годину. Аби дізнатись, чи вільний зал на бажану дату, зателефонуйте до нас (контакти вказано на сайті).

Замовлення залу


Підпишись на розсилку Спеціальних пропозицій та Новин