Конференц-зал

Увага! У зв’язку з карантинними обмеженнями послуги з організацій конференцій тимчасово не надаються.

Ділова конференція, автограф-сесія, семінар – організація будь-якої події починається з пошуку локації. Готель Львів – “Едем” пропонує оренду конференц залу у Львові для проведення різних подій. Зокрема, ми пропонуємо допомогу в організації ділових зустрічей, презентацій, переговорів тощо.

Для гостей, що бронюють 10 номерів – зал переговорів надається безкоштовно. За попередньою домовленістю у визначений час ми порахуємо погодинну оренду приміщення. За потребі приміщення можна повністю затемнити, або ж додатково освітлити.

Дізнатись більше про:
Ресторан при готелі Едем у Львові

Конференц зал в готелі вміщує 30 осіб одночасно. Знаходиться на першому поверсі “Едему”, в ближньому центрі міста. Від готелю можна швидко дістатись як до залізничного вокзалу, так і до інших районів Львова.

Інтер’єр виконаний в класичному стилі, тож буде доречним для офіційних зустрічей. Незалежно від терміну, на який Ви бажаєте орендувати примміщення, персонал подбає про комфорт під час семінару. Додатково наші кухарі допоможуть скласти спеціальне меню, враховуючи індивідуальні побажання гостей, тож Ви легко зможете провести перерву на каву або ж смачно пообідати. Гостям на власних автомобілях ми пропонуємо безкоштовне паркування на території (під охороною).

Ціна оренди конференц залу в готелі “Едем становить від 250 грн. за годину. Аби дізнатись, чи вільний він на бажану дату, зателефонуйте до нас (контакти вказано на сайті).

Оренда конференц залу у Львові

В сучасному світі нестримного розвитку бізнес-компаній, різноманітних навчальних програм, тренінгів часто виникає потреба орендувати конференц зал. Ця послуга стає дедалі актуальнішою, адже необхідність проведення ділових зустрічей, семінарів, конференцій, групових занять з’являється дуже часто. В таких випадках на виручку приходять спеціальні приміщення, адаптовані під потреби велелюдних зібрань.

При виборі місця для проведення ділових зустрічей, семінарів варто зважати на особливості обговорень, побажання цільової аудиторії, а також на кількість учасників зібрання. Важливо також адекватно оцінити параметри залу, виходячи з мети заходу, орієнтовної кількості присутніх.

Принципи вибору конференц залу у Львові

Обираючи конференц зали у Львові, слід звернути увагу на вподобання учасників майбутнього дійства, щоб забезпечити їм належні умови. Для цього треба:

 • Переконатися, чи до місця проведення конференції (семінару, автограф-сесії, тренінгу) можна легко дістатися громадським транспортом;
 • Найкраще місце для колективних зібрань має бути розташоване близько до центру міста;
 • Розцінити можливості паркінгу, під’їзду до будівлі;
 • Переговорити з адміністрацією щодо розміщення столів, інших необхідних меблів;
 • При потребі організувати фуршет дізнатися про склад меню, визначитися з прийнятною ціною;
 • Узгодити можливість використання додаткової техніки – проекторів, екранів, мікрофонів тощо;
 • Обов’язково поцікавитися розміщенням санвузла, гардеробної, приміщень для перевдягання (за необхідності).

Ціна на оренду конференц залу у Львові розраховується погодинно.

Конференц зал в готелі «Едем»

Готель «Едем» – одне з найзручніших місць для організації конференцій або ділових зустрічей. Конференц зал розташований на першому поверсі готелю – дуже зручним для відвідувачів. Багатьох клієнтів приваблює розташування неподалік від центру міста. Звідси зручно добиратися до залізничного вокзалу й інших районів Львова. Крім того, в «Едемі» пропонують:

 • Безкоштовне паркування на прилеглій території з цілодобовою охороною;
 • Можливість перерви на каву, обід – до Ваших послуг професійні кухарі, які допоможуть скласти бездоганне меню;
 • Унікальний інтер’єр в класичному стилі, який сприяє спокою, зосередженості під час семінарів;
 • Залу, здатну вмістити 30 учасників;
 • Безкоштовну оренду можна отримати за умови бронювання 10 номерів;
 • Кваліфіковану допомогу в організації – презентації, тренінги, конференції тут проходять на найвищому рівні.

Аналогічно до інших конференц залів Львова, ціни в «Едемі» розраховують погодинно, з розрахунку від 250 гривень за годину. Погодинна оренда залу у Львові може бути вигідною, якщо звернутися до фахівців у своїй справі. Ми гарантуємо безперешкодне використання проектора, а також інших необхідних технічних засобів. Крім того, наші клієнти мають змогу насолодитися кавою, канапками, іншими смачними стравами у перерві під час роботи конференції.

Як замовити конференц зал в «Едемі»?

Готель «Едем» дає вигідну пропозицію на оренду конференц залу у Львові. Клієнтам достатньо зателефонувати за номером, розміщеним на офіційному сайті закладу, щоб переконатися, чи вільне приміщення на потрібну їм дату. Ми завжди орієнтуємося на побажання замовників, готові піти назустріч кожному, хто має власні пропозиції щодо облаштування зустрічей.

Чудовий сервіс, приємні працівники, кваліфіковані поради – до послуг всіх охочих замовити презентацію, семінар в одному з найбільш затишних куточків гостинного міста Лева.

Працівники готелю з нетерпінням чекають на гостей зі Львова та всієї України. Багате меню, доброзичливість, налагоджений процес надання послуг, багато інших переваг уже очікують на клієнтів.

Якщо Ви плануєте проведення офіційного заходу в межах Львова, ласкаво просимо навідатися до готелю «Едем»! Тут на Вас чекають позитивні емоції, всі умови для плідної роботи в межах запланованої зустрічі. Дійство у наших гостинних стінах стане знаковим!

  Замовлення залу


  Номери Забронювати