Місця поблизу

Історія львівського залізничного вокзалу почалася ще у далекому 1859 році, саме тоді почали прокладати колію від Львова до Перемишля. Вже у 1862 році будівництво завершилось. А коли потяг привіз перших пасажирів з Перемишля – у Львові їх зустрічали щасливі міщани з музикантами. 

На той час Львівський вокзал по-праву вважався одним з найсучасніших вокзалів Європи.  

Пройшло багато років, але й досі  залізничний вокзал Львів дивує туристів своєю незвичною атмосферою, красою архітектури та навісами над перонами, що додають йому романтичних обрисів.

Корисна інформація для туристів:

У головному залізничному вокзалі розташовані 6 залів для очікування різного комфорту (безкоштовні, платні, кімнати відпочинку, VIP-зал) та 1 великий касовий зал ( у холі).  Тут також можна знайти аптеку, ресторан, 3 бари, перукарню, кіоски зі свіжою пресою.

Потрапити до залізничних колій можна через підземні переходи, до першої колії можна дістатись наземним. Розклад руху поїздів Львів Ви можете побачити при вході у вокзал, на великому електронному табло.

Розклад руху автобусів Львів Ви знайдете на автостанції, що розташована одразу напроти головного входу у вокзал. Туди ж прибувають автобуси міжнародного сполучення, автобуси з Польщі до Львова, автобуси до інших міст України.  Там же зупиняються трамваї, таксі, маршрутки, що курсують по місту.

Приміський вокзал Львів

Недалеко від головного залізничного вокзалу знаходиться приміський вокзал у Львові. Звідти відправляються потяги приміського сполучення по Україні. Каси розташовані одразу на вулиці, там же можна придбати квиток чи подивитись розклад потягів.  

Львів, Вокзал адреса:

площа Двірцева, 1 – головний залізничний вокзал;

вулиця Городоцька, 174 – приміський вокзал.

Залізничний вокзал Львів довідка:

Додаткова інформація –  (032) 15-05  

Довідка для міжнародного сполучення  (032) 226-19-03

Приміський вокзал Львів(032) 226-10-06 

Детальний розклад потягів, придбати квитки можна за посиланням: https://www.uz.gov.ua/

Дізнатись більше

Львівський вокзал

Собор Св. Юра закладений на грецькому рівнораменному хресті з чотирма каплицями між раменами хреста й мініатюрними банями під покрівлею, у центрі з великою банею на широкому барабані, що спирається на підпружні арки. Угорі споруда охоплена карнизом. Численні пілястри, парні (на барабані) і подвоєні на стінах собору, увінчані кам'яними рококовими ліхтарями, надають будові стрункости.

Дізнатись більше

Бароково-рококовий монументальний архітектурний ансамбль з виразними національними рисами

Міський театр став однією з найвизначніших споруд Львова, збудованих наприкінці періоду, який в історії архітектури характеризується як «історизм», або «еклектика». Стилістично споруда відноситься до неоренесансу та необароко. Присутні також елементи модерну. Застосовано велику кількість форм обидвох стилів та рясне скульптурне декорування. Ретельно опрацьовані і декоровані усі фасади, а не лише головний, оскільки споруда не входить у жодну лінійну забудову і має достатньо добрий круговий огляд. Будівля на залізобетонному фундаменті і кам'яному цоколі збудована переважно з цегли. У перекриттях застосовано залізобетонні конструкції. Займає територію розмірами 45×95 м. Застосовано сучасні станом на 1900-й рік інженерні рішення у комунікаціях, будівлю повністю електрифіковано фірмою Siemens & Halske.

Дізнатись більше

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

Церква святих Ольги і Єлизавети розташована на площі Кропивницького, яку в народі ще називають Привокзальною. Ця велична споруда була зведена в пам’ять про відому імператрицю Єлизавету Баварську, що була дружиною цісаря Австро-Угорщини Франца-Йосифа І. З початку 90-х років будівля піддавалася реставраційним роботам. Пізніше віряни наполягли на тому, щоб храм передали греко-католицькій громаді. Саме тоді до назви й додали ім’я святої Ольги. Храм досягає 88 метрів у висоту та є найвищою будівлею у Львові.

Неоготичний костел включає в себе багато елементів, які належать до готичної архітектури. Він прикрашений гостроверхими шпилями, порталами з великою трояндою в центрі та стрілчастими вікнами. Інтер’єр храму вражає своєю простотою та старовинною вишуканістю. Білі стіни з декоративними елементами темно-червоного відтінку, величаві колони та блискуча кам’яна підлога - це те, що викликає найбільше захоплення в людей, які вперше завітали до костелу.

Дізнатись більше

Неоготичний храм у Львові, на площі Кропивницького

© 2017 Готель "Едем". Всі права захищені.

Положення про конфіденційність. Умови використання

Розробка сайту: siteGist