Місця поблизу

Історія львівського залізничного вокзалу почалася ще у далекому 1859 році, саме тоді почали прокладати колію від Львова до Перемишля. Вже у 1862 році будівництво завершилось. А коли потяг привіз перших пасажирів з Перемишля – у Львові їх зустрічали щасливі міщани з музикантами.  На той час Львівський вокзал по-праву вважався одним з найсучасніших вокзалів Європи.   Пройшло багато років, але й досі  залізничний вокзал Львів дивує туристів своєю незвичною атмосферою, красою архітектури та навісами над перонами, що додають йому романтичних обрисів. Корисна інформація для туристів: У головному залізничному вокзалі розташовані 6 залів для очікування різного комфорту (безкоштовні, платні, кімнати відпочинку, VIP-зал) та 1 великий касовий зал ( у холі).  Тут також можна знайти аптеку, ресторан, 3 бари, перукарню, кіоски зі свіжою пресою. Потрапити до залізничних колій можна через підземні переходи, до першої колії можна дістатись наземним. Розклад руху поїздів Львів Ви можете поб... Дізнатись більше

Львівський вокзал

Собор Св. Юра закладений на грецькому рівнораменному хресті з чотирма каплицями між раменами хреста й мініатюрними банями під покрівлею, у центрі з великою банею на широкому барабані, що спирається на підпружні арки. Угорі споруда охоплена карнизом. Численні пілястри, парні (на барабані) і подвоєні на стінах собору, увінчані кам'яними рококовими ліхтарями, надають будові стрункости.

Дізнатись більше

Бароково-рококовий монументальний архітектурний ансамбль з виразними національними рисами

Міський театр став однією з найвизначніших споруд Львова, збудованих наприкінці періоду, який в історії архітектури характеризується як «історизм», або «еклектика». Стилістично споруда відноситься до неоренесансу та необароко. Присутні також елементи модерну. Застосовано велику кількість форм обидвох стилів та рясне скульптурне декорування. Ретельно опрацьовані і декоровані усі фасади, а не лише головний, оскільки споруда не входить у жодну лінійну забудову і має достатньо добрий круговий огляд. Будівля на залізобетонному фундаменті і кам'яному цоколі збудована переважно з цегли. У перекриттях застосовано залізобетонні конструкції. Займає територію розмірами 45×95 м. Застосовано сучасні станом на 1900-й рік інженерні рішення у комунікаціях, будівлю повністю електрифіковано фірмою Siemens & Halske.

Дізнатись більше

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

Церква святих Ольги і Єлизавети розташована на площі Кропивницького, яку в народі ще називають Привокзальною. Ця велична споруда була зведена в пам’ять про відому імператрицю Єлизавету Баварську, що була дружиною цісаря Австро-Угорщини Франца-Йосифа І. З початку 90-х років будівля піддавалася реставраційним роботам. Пізніше віряни наполягли на тому, щоб храм передали греко-католицькій громаді. Саме тоді до назви й додали ім’я святої Ольги. Храм досягає 88 метрів у висоту та є найвищою будівлею у Львові.

Неоготичний костел включає в себе багато елементів, які належать до готичної архітектури. Він прикрашений гостроверхими шпилями, порталами з великою трояндою в центрі та стрілчастими вікнами. Інтер’єр храму вражає своєю простотою та старовинною вишуканістю. Білі стіни з декоративними елементами темно-червоного відтінку, величаві колони та блискуча кам’яна підлога - це те, що викликає найбільше захоплення в людей, які вперше завітали до костелу.

Дізнатись більше

Неоготичний храм у Львові, на площі Кропивницького

© 2017 Готель "Едем". Всі права захищені.

Положення про конфіденційність. Умови використання

Розробка сайту: siteGist