Арена Львів

Оновлено: 03.05.2019
3129

Датою відкриття Львівського Стадіону є 29 жовтня 2011, за рік до Євро-2012. У цей день тут влаштували дійсно масштабне свято – великий концерт за участю більш ніж 2000 виконавців! Закривала шоу-програму гостя з США – популярна співачка Анастейша. А по закінченню 35000 чоловік, присутніх на урочистому відкритті, спостерігали великий святковий феєрверк!

У сам проект, звичайно ж, було вкладено чимало грошей і зусиль.

І ось як все було.

Історія будування

Ще з самого початку було вирішено – якщо вже будувати, то будувати масштабно! Тому розробники, а саме «Конструкторське бюро Альберта Віммера» створили проект стадіону нового покоління, який став би одним з найсучасніших в усій Європі! Звичайно, розробник був обраний надійний – саме він займався проектуванням стадіону в Австрії, яка приймала Євро в 2008, а також в Варшаві. Руку до зведення арени доклала ще й фірма зі Львова – «Арніка».

Біля цього місця також знаходяться:

Побудували стадіон на славу – завдяки правильній конструкції місць для фанатів, вийшло створити відмінний ефект присутності глядачів на полі, а відсутність так званих «мертвих зон» і наявність сучасного освітлення забезпечують хорошу видимість і можливість високоякісної фото- і відео-зйомки.

“Арена Львів” – цікаві факти

Перший матч був проведений 15 листопада 2011 року – грали Україна і Австрія, з перемогою перших – 2: 1.

Цікаво те, що першим варіантом назви Арени був «Лемберг». Саме так називають Львів в Німеччині, але пропозиція була відхилена, а в грудні стадіон назвали «Ареною Львів».

Крім того, на сьогоднішній день тут відбуваються далеко не тільки футбольні матчі. Тут проводять постійні екскурсії та навіть реєструють шлюб! Так, це дійсно так, саме на «Арені Львів» функціонує один з 3 в місті пунктів швидкої реєстрації шлюбу.

Ну і ще – тут є «роуп-джампінг»! Неймовірно, але факт.

Дізнатись більше про:
Ресторан при готелі Едем у Львові

Події на “Арені Львів”

За свою історію існування стадіон може похвалитися безліччю проведених тут подій!

Концерти

Арена Львів – це найкраща львівська локація для масштабних концертів! Тут з великими шоу виступали ледь не всі ТОПові українські виконавці – починаючи від DZIDZIO, закінчуючи концертом «20 років разом» Океану Ельзи. Періодично тут проводять різноманітні фестивалі, тут проходив масштабний концерт, на якому прощались з Скрябіном.

Бізнес-події та конференції

Арена Львів – це ще й справді велика локація, на якій вкрай зручно проводити різноманітні бізнес-виставки, форуми, лекції та семінари. Тут розташовано аж 8 конференц-залів різної площі.

Саме тому, Арену обрали організатори львівського ІТ-форуму, тут відбувається Ukrainian Business Marathon, форуми, що стосуються будівництва, інвестицій, агротехніки, тощо.

Футбол

Звичайно, головним призначенням «Арени Львів» досі є проведення футбольних матчів – за час існування її встигли випробувати найвідоміші українські та зарубіжні команди. Усі вагомі матчі Західної України відбуваються саме тут – і не дивно, адже саме на Арені є достатньо місця для усіх охочих стати свідками яскравої футбольної гри.

Крім того, «Арена Львів» є домашнім стадіоном головної футбольної команди Львова – ФК «Карпати».

Одним словом, стадіон «Арена Львів» сьогодні – це великий центр різних подій, які приносять масу задоволення жителям країни і не тільки.

Звичайно ж, приїжджаючи на будь-яку подію тут, обов’язково потрібно забронювати готель. «Арена Львів» знаходиться на виїзді зі Львова, тому житла для оренди тут не так вже й багато. А приїхати до Львова всього на один матч, не подивившись міста,  точно не можна! Саме тому, найкращим варіантом буде проживання в центрі міста.

Готель «Едем» пропонує високий рівень обслуговування і просторі номери. Готель Львів ціни. Ми знаходимося в самому центрі Львова, тому вам буде зручно добиратися в будь-яку його точку! Якщо ви шукаєте гідне житло – то найкращим варіантом буде саме наш готель. Стадіон «Львів» всього в 30 хвилинах їзди!

Підпишись на розсилку Спеціальних пропозицій та Новин