Арена Львів

Датою відкриття Львівського Стадіону є 29 жовтня 2011, за рік до Євро-2012. У цей день тут влаштували дійсно масштабне свято – великий концерт за участю більш ніж 2000 виконавців! Закривала шоу-програму гостя з США – популярна співачка Анастейша. А по закінченню 35000 чоловік, присутніх на урочистому відкритті, спостерігали великий святковий феєрверк!

У сам проект, звичайно ж, було вкладено чимало грошей і зусиль.

І ось як все було.

Ще з самого початку було вирішено – якщо вже будувати, то будувати масштабно! Тому розробники, а саме «Конструкторське бюро Альберта Віммера» створили проект стадіону нового покоління, який став би одним з найсучасніших в усій Європі! Звичайно, розробник був обраний надійний – саме він займався проектуванням стадіону в Австрії, яка приймала Євро в 2008, а також в Варшаві. Руку до зведення арени доклала ще й фірма зі Львова – «Арніка».

Побудували стадіон на славу – завдяки правильній конструкції місць для фанатів, вийшло створити відмінний ефект присутності глядачів на полі, а відсутність так званих «мертвих зон» і наявність сучасного освітлення забезпечують хорошу видимість і можливість високоякісної фото- і відео-зйомки.

Арена Львів – цікаві факти

Перший матч був проведений 15 листопада 2011 року – грали Україна і Австрія, з перемогою перших – 2: 1.

Цікаво те, що першим варіантом назви Арени був «Лемберг». Саме так називають Львів в Німеччині, але пропозиція була відхилена, а в грудні стадіон назвали «Ареною Львів».

За свою історію існування стадіон може похвалитися безліччю проведених тут подій! По-перше, арена знову є домашнім стадіоном головної футбольної команди Львова – ФК «Карпати», яка покидала його на певний час.

Крім того, на сьогоднішній день тут проводяться далеко не тільки футбольні матчі – тут  відбувся концерт «Океану Ельзи» з рекордною кількістю людей на стадіоні, регулярно проводяться освітні події – такі як «Економічний форум», «Екологічний Форум», «ІТ-форум» та інші.

Тут проводять постійні екскурсії та навіть реєструють шлюб! Так, це дійсно так, саме на «Арені Львів» функціонує один з 3 в місті пунктів швидкої реєстрації шлюбу.

Ну і ще – тут є «роуп-джампінг»! Неймовірно, але факт.

Одним словом, стадіон «Арена Львів» сьогодні – це великий центр різних подій, які приносять масу задоволення жителям країни і не тільки.

Звичайно ж, приїжджаючи на будь-яку подію тут, обов’язково потрібно забронювати готель. «Арена Львів» знаходиться на виїзді зі Львова, тому житла для оренди тут не так вже й багато. А приїхати до Львова всього на один матч, не подивившись міста,  точно не можна! Саме тому, найкращим варіантом буде проживання в центрі міста.

Готель «Едем» пропонує високий рівень обслуговування і просторі номери. Ми знаходимося в самому центрі Львова, тому вам буде зручно добиратися в будь-яку його точку! Якщо ви шукаєте гідне житло – то найкращим варіантом буде саме наш готель. Стадіон «Львів» всього в 30 хвилинах їзди!

Рейтинг: 5.0/5. З 2 голосів.
Зачекайте будь ласка...
Підпишись на розсилку Спеціальних пропозицій та Новин