. . Залізничний Вокзал

Залізничний Вокзал

Історія львівського залізничного вокзалу почалася ще у далекому 1859 році, саме тоді почали прокладати колію від Львова до Перемишля. Вже у 1862 році будівництво завершилось. А коли потяг привіз перших пасажирів з Перемишля – у Львові їх зустрічали щасливі міщани з музикантами. 

На той час Львівський вокзал по-праву вважався одним з найсучасніших вокзалів Європи.  

Пройшло багато років, але й досі  залізничний вокзал Львів дивує туристів своєю незвичною атмосферою, красою архітектури та навісами над перонами, що додають йому романтичних обрисів.

Корисна інформація для туристів:

У головному залізничному вокзалі розташовані 6 залів для очікування різного комфорту (безкоштовні, платні, кімнати відпочинку, VIP-зал) та 1 великий касовий зал ( у холі).  Тут також можна знайти аптеку, ресторан, 3 бари, перукарню, кіоски зі свіжою пресою.

Потрапити до залізничних колій можна через підземні переходи, до першої колії можна дістатись наземним. Розклад руху поїздів Львів Ви можете побачити при вході у вокзал, на великому електронному табло.

Розклад руху автобусів Львів Ви знайдете на автостанції, що розташована одразу напроти головного входу у вокзал. Туди ж прибувають автобуси міжнародного сполучення, автобуси з Польщі до Львова, автобуси до інших міст України.  Там же зупиняються трамваї, таксі, маршрутки, що курсують по місту.

Приміський вокзал Львів

Недалеко від головного залізничного вокзалу знаходиться приміський вокзал у Львові. Звідти відправляються потяги приміського сполучення по Україні. Каси розташовані одразу на вулиці, там же можна придбати квиток чи подивитись розклад потягів.  

Львів, Вокзал адреса:

площа Двірцева, 1 – головний залізничний вокзал;

вулиця Городоцька, 174 – приміський вокзал.

Залізничний вокзал Львів довідка:

Додаткова інформація – (032) 226-15-52 

Довідка для міжнародного сполучення  (032) 226-19-03

Приміський вокзал Львів(032) 226-10-06 

Детальний розклад потягів, придбати квитки можна за посиланням: https://www.uz.gov.ua/

Поки нема рейтингу.
Зачекайте будь ласка...
Підпишись на розсилку Спеціальних пропозицій та Новин