Площа Ринок

Оновлено: 03.05.2019
3775

Площа Ринок, Львів – безумовно найвідоміша площа серед туристів.  Вона – справжній музей під відкритим небом, адже  кожен її будинок, кожна скульптура приховує за собою велику та цікаву історію.

Біля цього місця також знаходяться:

Цікаві факти про Площу Ринок у Львові

Назви вулиць у Львові постійно змінювалися, але головна площа зберегла свою ще з 14 століття! Походження у неї німецьке – від слова «der Ring», що перекладається як коло або кільце. Це відомо не всім, але зробити зі Львова справжнє європейське місто вирішив в середині 14 століття польський король Казимир ІІІ. Його бажання було таке – побудувати місто по ідеальним для того часу будівельним технологіям. Найкраще, на його думку, з цим впоралися б німці, тому саме німецькі будівельники і ремісники приїхали на будівництво площі Ринок.

І хоч починалося все з Німеччини, далі Ринок почали доповнювати своєю культурою і красою архітектори з Італії та Австрії. І дивлячись на площу Ринок у Львові сьогодні, сміливо можна сказати, що це неймовірна і гармонійна комбінація архітектурних стилів і шарів – комбінація різних епох і культур. Варто просто вдивитися, і в очі відразу кинуться несиметричність розташування вікон, різна висота будиночків, різний колір і відтінок. І кожен з будинків на площі Ринок – по-справжньому особливий.

Що подивитись на Площі Ринок?

Головна визначна пам’ятка на площі Ринок – це, звичайно ж, міська ратуша, що колись була Будинком міського управління або Магістратом. Побудував її Володимир Опільський ще в кінці 14 століття. Зовнішній вигляд ратуші постійно змінювався, а сьогоднішній вигляд Магістрат набув тільки в середині 19 століття!

Львівська ратуша з усіх боків оточена скульптурами. Їх 4: Нептун, Адоніс, Амфріта и Діана в центрі фонтанів. Кожна зі скульптур виглядає просто чудово і сьогодні є місцем збору молоді і туристів, улюбленою точкою вуличних музикантів.

Висота самої вежі становить цілих 65 метрів, а на самій її верхівці встановили великий годинник (циферблат діаметром в 3 метри)! І піднятися туди не так вже й просто – доведеться подолати цілих 400 сходинок. Але, повірте, воно того варте – неймовірна панорама міста точно перевершить всі очікування!

На окрему увагу заслуговують такі розташовані будівлі на площі Ринок пам’ятки, як «Палац Корнякта» і «Чорна Кам’яниця».

 «Чорна Кам’яниця» дійсно чорного кольору. А ще – вона прикрашена скульптурами. І виглядає це просто неймовірно! На сьогоднішній день тут знаходиться одна з виставок історичного музею, де можна переглянути більше 300 тисяч різних експонатів – дізнатися про історію медицини, створення ліків, секрети алхімії.

Дізнатись більше про:
Ресторан при готелі Едем у Львові

Пройшовши всі 16 залів, людина пройде не одну епоху (від Середньовіччя до 19 століття) – адже інтер’єри і обстановка залишилися такими ж, як і колись.

Палац Корнякта побудували італійці. Звичайно ж, його не раз перебудовували, але все-таки шматочок цієї готики 15 століття тут залишився – неймовірний готичний зал, який просто вражає своєю величчю!

Ніяк не можна не відвідати так званий Італійський дворик – місце, де ви відчуєте себе десь в Вероні або Флоренції, місце, десь колись лунали Шекспірівські мотиви і звучали світські бесіди.

Готелі на Площі Ринок Львів

Кращий вибір для туристичного проживання для кожного, хто приїхав у Львів – готель. Площа Ринок – місце історичне, готелів тут майже немає. Саме тому, не так вже й легко буде знайти готель на площі. Львів хоч і великий, але всі пам’ятки знаходяться неподалік. І це хороша новина!

Якщо ви шукаєте готелі на площі Ринок чи інші варіанти проживання – будьте готові до постійного шуму. Адже тут завжди проходять якісь святкування до пізньої ночі.

А якщо тиша і спокій є для Вас важливими, з радістю запрошуємо Вас зупинитись в нашому готелі!  Готель Львів центр –  «Едем» знаходиться всього в 10 хвилинах ходьби від головної площі міста. Ми пропонуємо безкоштовний паркінг для наших гостей, якісний сервіс, комфортабельні номери і справжню львівську гостинність!

Підпишись на розсилку Спеціальних пропозицій та Новин