Готель у Львові. Місця поблизу. Проспект Свободи

Проспект Свободи

Оновлено: 03.05.2019
3220

Львів має довгу і цікаву історію – які тільки епохи він не пережив, під керівництвом яких тільки держав не був! Історія постійно набувала різних обертів. Проте незмінним завжди залишалось одне – його неймовірна краса та своєрідність, які з самого заснування міста притягують сюди все більше і більше людей.

У Львова, як і у кожного міста, є свої найвизначніші місця, вулиці, провулки, без яких не мине жодна екскурсійна програма. Майже кожному українцю відома назва – Проспект Свободи. Львів вже давно зробив його своєю головною вулицею.

Біля цього місця також знаходяться:

Цікаві факти про Проспект Свободи

Скільки тільки назв не змінила головна вулиця міста Лева! Вона називалась і Нижніми Валами, і вулицею Карла Людвіга, і Гетьманськими валами… У свій час була і плацом Адольфа Гітлера, і площею Першого травня, потім –проспектом Леніна. Зараз же носить горду назву – проспект Свободи.

Раніше тут протікала річка під назвою Полтва. Також тут бути фортифікаційні міські укріплення, частинами яких були:

Головним променадом міста проспект Свободи став тільки на початку XIX ст. – тоді захисні укріплення почали розбиратись, рів – засипався, а натомість з’явилась пішохідна алея вздовж річки (Полтва наприкінці 80-х років 19 століття була перекрита склепіннями з бетону).

Новостворений бульвар дуже швидко став основним місцем зустрічі комерсантів – за головну точку взяли скульптуру архангела Михаїла, яку сьогодні на проспекті не знайдеш – вона зберігається у історичному музеї Львова.

Поки біля пам’ятника Михаїлу було зібрання комерсантів, прямісінько навпроти нього збирались тогочасні бізнесмени – там розміщувався телеграф, а вони чекали телеграм з Австрії. Сьогодні на місці телеграфу стоїть Етнографічний музей.

У 1990 роках проспект називали «клумбою», адже саме тут збирався найбільший натовп – поспілкуватись про політику та обговорити останні новини. 

Дізнатись більше про:
Ресторан при готелі Едем у Львові

Сьогодні ж проспект Свободи є однією з найкрасивіших та найпопулярніших вулиць Львова. Жити тут – дійсно престижно, а будь-які заклади чи магазини швидко набувають клієнтів. Алея, котра пролягла між Оперний театром та пам’ятником Адама Міцкевича, дістала від місцевих жителів назву «стометрівка» – на  лавицях вздовж неї відпочивають перехожі, хтось – грає в доміно, хтось в шахи, а десь поряд неодмінно грають вуличні музики.

На вихідних або в свята проспект переповнений, а на Різдвяні та Великодні дні тут встановлюються невеличкі дерев’яні будиночки – торгові павільйони, де можна придбати сувеніри та перекусити вуличними смаколиками; саме тут під час Львівського книжкового Форуму можна купити багато цікавих книг від різних видавництв, а пам’ятник Тарасу Шевченку давно став основною точкою зустрічі.

Готелі на проспекті Свободи Львів

Шукаючи житло, можна обирати готелі на проспекті Свободи. Львів – місто велике, але основні культурні пам’ятки та розваги локалізуються саме в центрі.

Проте готелі Львова біля Проспекту Свободи, тобто у безпосередній близькості – зовсім нечисельні і часто дорогі! Тому ми рекомендуємо шукати готелі поряд з Проспектом Свободи. Львів  – так  ви подивитись ще кілька історичних вулиць під час 5-10-хвилинної прогулянки від місця проживання до центру. Крім того, на головній вулиці завжди шумно, а житло не на самому проспекті, але поряд, подарує більше спокою.

Користуючись нагодою, ми пропонуємо зупинитись в готелі в центрі Львова «Едем». Від нас до Проспекту Свободи – всього 10 хвилин! А ще, ми пропонуємо паркінг для гостей ( чого не знайдете в самому центрі міста), сніданки у вартості, дитяче меню та справжню львівську гостинність!

Обирайте готелі в районі Проспект Свободи, Львів і його краса буде зовсім поряд, всього в 10 хвилинах ходьби.

Підпишись на розсилку Спеціальних пропозицій та Новин