Готель у Львові. Місця поблизу. Театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

Театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

Оновлено: 03.05.2019
4907

Львівський Оперний театр – найвідоміша пам’ятка архітектури Львова серед туристів. Цьому сприяє вигідне територіальне розміщення, а  також те, що його велич і неймовірний стиль неоренесансу справді вражають.

Театр опери та балету у Львові по-праву вважається одним із найбільш вишуканих театрів всієї Європи.

Адреса: проспект Свободи, 28

Біля цього місця також знаходяться:

Цікаві факти про театр

Проектом театру займався архітектор З. Ґорґолевський, що і закінчив його будівництво на початку ХХ століття. Нехай Львівська опера часто і порівнюється з операми у Відні та Празі, проте вона має свій неповторний шарм і неймовірну силу мистецтва – у цій споруді можна знайти широку палітру стилів країн Європи та істинний смак.

Опера у Львові дійсно виділяється формами свого фасаду: тут одразу в очі кидаються колони та балюстради, оздоблені невеликими скульптурами алегоричного змісту. Вісім муз знайшли своє місце над головним входом, а вже над ними – композиція на десять фігур, що  названа «Радощами та стражданнями життя». Окремої уваги заслуговує тріада бронзових постатей з крилами – геній комедії та драми, геній трагедії та геній слави. Всі вони створені талановитою рукою львівських митців – Попеля, Баронча та Війтовича.

Не менш вражаючим є Оперний Театр Львова і всередині. Весь його інтер’єр оздоблений позолотою (це справжня позолота, на яку було витрачено кілька кг золота), мармуром різних кольорів, безліччю скульптур та декоративних розписів. Глядацький зал є чотирьохярусним і зроблений у формі ліри. За один раз театр може вмістити до 1000 людей!

Мало хто знає, але декоративна завіса у театру має цілих 118 років і називається «Парнас». Тут має місце сенс людського життя в постатях Парнасу у алегоричному трактуванні.

Окремою особливістю театру є його чудова акустика. Це дозволяє не лише сповна насолоджуватися виступами відомих оперних співаків чи балетних колективів з Європи та України, а і проводити справжні Віденські бали!

Дізнатись більше про:
Ресторан при готелі Едем у Львові

Наскільки б культурно багатим і різностороннім не був би Львів, Оперний театр завжди буде його головною прикрасою. Його оточує безліч цікавих будинків, відомих закладів, пам’ятників та скульптур, готелі біля Львівського театру опери і балету радо зустрічають гостей, а туристи продовжують захоплюватися красою цієї неймовірної споруди.

Сьогодні Оперний театр – це найкраща сцена не лише для театральних чи балетних дій. Тут виступає безліч відомих виконавців, які приїжджають до Львова з різних куточків світу.

Завжди актуальну афішу театру ви знайдете на офіційному сайті Львівської Опери.

Якщо ви приїхали у Львів, готель біля оперного театру буде для вас зручними варіантом поселення.

Запрошуємо вас зупинитись в готелі у центрі Львова «Едем». Від нас до Оперного театру можна дійти за 15 хвилин, а справжня львівська гостинність і чудовий сервіс точно змусить вас повернутись до Львова ще раз!

Підпишись на розсилку Спеціальних пропозицій та Новин