Готель у Львові. Блог. Міжнародний фестиваль кізомби у Львові KIZZ UP-2020

Міжнародний фестиваль кізомби у Львові KIZZ UP-2020

Оновлено: 24.12.2019
2948

У Львові щорічно проходить дуже багато тематичних фестивалів. Велика частина з них – це культурні події. Література, театр, музика та танці! Одним з таких фестивалів є «Lviv International Kizomba Festival» – український фестиваль міжнародного рівня! Детальніше про танець кізомба, про історію та програму фестивалю розповімо у нашій статті!

На найактуальніші запитання відповів Роман Стадник – організатор фестивалю, засновник школи соціальних латиноамериканських танців «Leo Dance».

Читайте далі!

Кізомба:  коротка історія танцю

Кізомба ( kizomba) – це популярний жанр танцю, що родом з Анголи. Виник він на початку 1980 року. Часто цей танець називають «африканським танго».

Музика та ритм кізомби є не надто швидкими, а рухи – чуттєві, гнучкі та пластичні.  

Кізомба у Львові та фестиваль «KIZZ UP»

Про поширення кізомби в Україні та Львові, а також про дуже популярний в своїх колах фестиваль «KIZZ UP», що проходить щорічно у Львові,  ми запитали у організатора цього фестивалю Романа Стадника.

Романе, як давно танець кізомба популярний в Україні та у Львові?

Латиноамериканські танці, такі як сальса, бачата,  популярні у Львові вже давно, приблизно 12-13 років.

А десь в 2011 році були перші згадки про танець кізомба. Він є родом з Африки, Анголи, згодом він перекочував у Європу, зокрема у Францію і Португалію, адже там є багато вихідців з Анголи. За кілька років цей танець дійшов і до України. Вперше я побачив його в Києві на одному фестивалі, він мені дуже сподобався, адже його музика дуже сучасна, а хореографія – витончена. І  згодом ми з моїми колегами- інструкторами та нашою школою «Leo Dance» стали першою студією у Львові, яка почала давати майстер-класи з цього виду танцю.

А можете розповісти більше про фестиваль «KIZZ UP»?

Коли кізомба набула популярності, в 2016 році ми вирішили, що робитимемо фестиваль у Львові. До речі, 2020 стане вже ювілейним, 5 роком фестивалю!

Чим фестиваль цікавий? Тут збираються танцювати більше, ніж 10 європейських країн, європейські інструктори, вся Україна і дуже багато наших друзів з Туреччини, Азербайджану, Казахстану, Угорщини, Австрії, Білорусії, Молдови, Польщі.

Фестиваль вже 3 роки як міжнародний, адже на ньому викладають та діляться своїм досвідом інструктори з різних країн. Цього року у нас будуть викладати зіркові тренери з Франції, Швеції, Німеччини, Казахстану та України.

Який формат фестивалю «KIZZ UP» у 2020 році?

Фестиваль має такий формат:

Вдень учасники ходять на майстер-класи і навчаються, в залежності до свого рівня майстерності (початковий, середній, високий). Початковий рівень  – для людей, які займаються танцем до пів року, середній – до двох років, і високий.

Вночі відбуваються вечірки: люди збираються, танцюють парні танці, спілкуються. Все дуже весело, культурно і цікаво.

Є також денні вечірки, люди приходять на них, якщо не хочуть відвідувати нічні.

Це чудове свято, на ньому знайомляться люди з України і всього світу. До речі, 5 років назад, на першому фестивалі «KIZZ UP»,  на майстер-класах у нас було близько ста людей і 250 – на вечірках. А зараз у нас вже три рівні майстер-класів і приїжджає більше, ніж 700 учасників!  Наш фестиваль вважається одним з найбільших фестивалів з кізомби в Україні по кількості учасників.

Чому варто займатись кізомбою?

Кізомба є дуже популярним танцем у всьому світі. А ми їздимо в Європу вчитись, спілкуватись, обмінюватись досвідом. Цим танцем займаються освідченні та цілеспрямовані люди різного віку, які надають перевагу культурному відпочинку. Ми беремо приклад з європейців і тримаємо марку України. До речі, навчатись цьому танцю у Львові можна в нашій школі «Leo Dance».

Lviv International Kizomba Festival “KIZZ UP” 2020: програма

Дати: 9- 13 січня, 2020 року.

Локація: готель «Дністер», вулиця Яна Матейка, 6

Цього року на фестивалі викладатимуть провідні інструктори кізомби, урбан кізу та афрохаузу  з Франції, Швеції, Німеччини, України та Казахстану:

 • JOJO & VICTORIA (France)
 • RONIE SALEH (Sweden)
 • MAXUT KUMASHEV (Kazakhstan)
 • GEORGE & IVA (Germany)
 • EVELINA MARCELLO (UKRAINE)

В програмі фестивалю:

 • 5 атмосферних нічних вечірок, що відбуватимуться в трьох паралельних залах.
 • 20 майстер-класів.
 • 3 денні вечірки.
 • Анімації та танцювальні батли.
 • Індивідуальні тренування від інструкторів фестивалю.
 • Новорічні квести та екскурсії містом.

Організатори також готують інші приємні сюрпризи! Має бути весело!

Збираєтесь завітати на Kizomba Festival у Львові? Запрошуємо Вас зупинитись у готелі «Едем». Наш готель знаходиться зовсім поруч з головною локацією фестивалю – у п’яти хвилинах ходьби. Ми пропонуємо нашим гостям комфортабельні номери, сніданок, що входить у вартість номеру, безкоштовну парковку та чудовий сервіс.

Підпишись на розсилку Спеціальних пропозицій та Новин