Готель у Львові. Блог. Lviv Fashion week 2020

Lviv Fashion week 2020

Оновлено: 21.01.2020
4399

Ukrainian Fashion Week

Українська індустрія моди продовжує розвиватись і з року в рік стає все більш популярною серед українців, які точно знають, як це – виглядати стильно. Звичайно, для того, щоб цей розвиток був дійсно стрімким, неможливо обійтися без масштабних фешн-подій, де фешн-бренди матимуть можливість себе презентувати.

Львівський тиждень моди – цікаві факти

Однією з таких подій є Lviv Fashion Week, що проходить в рамках Ukrainian Fashion Week.  Розповідати про Львівський тиждень моди не можна, не розповівши про Український. Історія Українського тижня моди почалася ще у 1997 році. У ті часи таких гучних та професійних фешн-акцій Східна Європа ще не мала, тож Україна стала першою країною, що провела подію такого рівня за усіма світовими стандартами!

З того часу Юкрейніан Фешн Вік відбувається два рази на рік, щоразу збираючи більш ніж 25 тисяч відвідувачів, мінімум 40 брендів-учасників та близько 150 ЗМІ з України та інших країн.

Lviv Fashion Week

Коли пройшло трохи більше, ніж 10 років, у 2008 році до тижня моди в країні приєднався і Львів. На сьогоднішній день, Fashion Week Lviv – це дійсно важлива подія у місті Лева. Два рази на рік – весною та осінню, Львів Фешн Вік відвідує більш ніж 12 тисяч людей зі всього світу – тут можна познайомитись з блогерами, фотографами, редакторами, інсайдерами з індустрії моди, що приїжджають з Польщі, Білорусі, Грузії, Вірменії, Латвії, Словенії, Угорщини, Хорватії, Естонії, Іспанії, Італії, Ізраїлю та Франції.

Представити свої творіння дизайнери українських брендів можуть як на подіумних показах, так і на показах на окремих локаціях, а також на спеціальних презентаціях. Для новачків у фешн-індустрії існує проект Brand Factory. На Lviv Fashion Week 2020 цікаво буде навіть тим, хто ще не зробив перший крок у сферу, проте хоче отримати більше знань – безліч освітніх лекцій та майстер-класів для всіх бажаючих.

Читайте також
День Львова 2020

Lviv Fashion Week осінь

Осінній тиждень моди у Львові проходить вкрай масштабно – тут відбуваються не тільки події, присвячені модній індустрії та покази осінньо-зимових колекцій, а і безліч цікавих мистецьких івентів, а також подій, що стосуються предметного дизайну та парфюмерії.

Lviv Fashion Week весна

Весняний тиждень моди щороку стає ковтком свіжого повітря для замерзлої взимку індустрії. Адже саме він відкриває рік! Що буде цього року на Тижні моди у Львові навесні? Ми вже зовсім скоро дізнаємось!

Обидва тижні моди (як весною, так і осінню) – це чудова можливість проявити себе та показати свій товар українцям та гостям з інших країн. Усі нові тренди та цікавинки – тут!

Lviv Fashion Week 2020 – програма

Локація:  Головною локацією цього року стане “Арена Львів”, більшість подій пройде саме тут. 

Ціна вхідного квитка: 300-700 грн.

Придбати можна: на gastroli.ua або у касах міста.

Lviv Fashion Week 2020 також буде цікавим, яскравим та насиченим! Програма ще формується, проте вже відомі дати – 21-24 березня. Будьте певні –  тут буде на що подивитись!

Якщо ви вже вирішили відвідати Lviv Fashion Week 2020, квитки вже на руках, а настрій – модний, то обов’язково треба потурбуватись про житло. Зрозуміло, що житло найкраще обирати у центральній частині міста – щоб зручно було добратись і до аеропорту, і до інших локацій. Одним з таких варіантів проживання є готель у Львові «Едем». Ми пропонуємо вам бездоганний сервіс, безкоштовний сніданок та камеру схову, паркінг та справжню львівську гостинність!

Підпишись на розсилку Спеціальних пропозицій та Новин