Готель у Львові. Місця поблизу. Вулиця Городоцька

Вулиця Городоцька

Оновлено: 10.09.2019
3331

Вулиця Городоцька – одна з найдавніших і найдовших вулиць Львова. Її протяжність – 8,4 кілометри, вона починається в центрі міста, а закінчується на окружній дорозі. Проходить через Залізничний, Франківський та Галицький райони. Вона унікальна тим, що з’єднала собою величні храми та пам’ятки архітектури і різноманітні заводи, вишукані будівлі та сучасні багатоповерхівки. З цієї вулиці можна легко добратись в потрібну частину міста, так як тут проходять всі види громадського транспорту.

Біля цього місця також знаходяться:

Цікаві факти про вулицю Городоцьку

Вулиця Городоцька Львів: історія назви

Раніше Городоцька складалася з трьох вулиць, які згодом об’єднали в одну. Перша частина – вул. Святої Анни від 1578 року, яка починалася з Краківської площі і закінчувалася біля костелу. У 1871 її перейменували на Казимирівську, на честь короля. Вона була нейтральною лінією між багатим центром та житлом бідних мешканців. 1944 року вулиця стала називатися Чапаєва.

Друга частина – вул. Широка (від 15 століття), яка проходила від розвилки, до теперішньої вулиці Чекаліна. Далі вона була Краківською, а в 18 столітті – Городоцькою. Третя частина – Богданівка. Починалася з вул. Чекаліна і закінчувалася в межах міста. У 1964 році всі частини об’єднали, назвавши вулицею «1 травня». Після цього і до тепер залишилася вже відома назва – Городоцька.

Вулиця мала велике значення, так як була першим мурованим трактом. Також, на ній вперше пустили кінний трамвай, а пізніше – електричний.

Які важливі об’єкти знаходяться на Городоцькій

Найважливішим місцем вулиці є Приміський вокзал. Він знаходиться, всього лиш, в п’яти хвилинах від головного, що дуже зручно. Звідси можна дуже легко дістатися центру, а також окраїн міста. Тут є багато закладів, в яких можна поїсти, кав’ярень та магазинів. Зразу навпроти приміського вокзалу знаходиться ринок, де можна придбати свіжі продукти та інше.

Рухаючись в сторону центру, Ви побачите неоготичний костел святих Ольги та Єлизавети, який є одним із найвеличніших та найгарніших храмів Львова. Він є найвищою будівлею міста, висотою 88 метрів!

Далі знаходиться львівський державний цирк, біля підніжжя Святоюрської гори. Через одну зупинку – драматичний театр імені Лесі Українки. А зразу біля нього Ви побачите церкву святої Анни.

Пересуваючись далі по вулиці, повз університет внутрішніх справ та СІЗО, можна побачити торговий центр «Магнус», який є закінченням Городоцької.

Це лише мала частина вулиці та головні визначні місця. Щоб розповісти про все, мабуть, потрібно буде розписати не одну сторінку, а щоб відвідати – цілий день!

Городоцька Львів: який транспорт курсує

Ця вулиця є однією із найзручніших, завдяки великому вибору різноманітного транспорту, що регулярно тут курсує. Дістатися до центру – простіше простого, більшість автобусів та трамваїв прямують саме туди. Від головного вокзалу або приміського їдуть трамваї №1 та №9, які доставлять Вас прямо на Площу Ринок та Підвальну. №6 проїжджає біля Оперного театру по Городоцькій. Щоб було легше орієнтуватися у транспорті, запам’ятайте місцеві назви, якими часто користуються львів’яни:

Тепер Ви зможете легко зорієнтуватись у назвах на маршрутних таксі. З Городоцької можна добратись у будь-який район Львова. Трамваї та автобуси ходять регулярно, що дозволяє не витрачати на дорогу багато часу.

Львів – це місто з надзвичайною кількістю красивих вулиць. Городоцька – не виняток. Проїжджаючи вулицею, обов’язково зверніть увагу на її архітектуру, що береже давню та унікальну історію.

При нагоді, хочемо нагадати, що наш готель також знаходиться на вулиці Городоцькій, 95 А. Від нас до головного та приміського вокзалу – 5 хвилин пішки, до Церкви святих Ольги та Єлизавети – 2 хвилини, до Цирку та Театру ім. Лесі Українки– 3 хвилини, до центру та Площі Ринок – 10 хвилин.

Крім зручного розташування, готель «Едем» пропонує смачні сніданки, що входять у вартість номеру, відмінне обслуговування та комфортабельні   номери! Чекаємо у гості!

Підпишись на розсилку Спеціальних пропозицій та Новин